Szkoła tenisa - Nauka gry w tenisa dla dzieci i dorosłych, treningi indywidualne i grupowe, obozy tenisowe, turnieje tenisowe.

 

Szkoła tenisa

Treningi odbywają się w Józefowie na kortach Hotelu Holiday Inn oraz w Klubue Revita. Lokalizacje spełniają wysokie standardy i umozliwiają treningi latem i zimą.

Wszyscy instruktorzy, jacy współpracują z nami legitymują się licencjami instruktorskimi bądź trenerskimi - wydanymi przez Ministerstwo ds. Sportu . Mając na uwadze również wychowanie dzieci, w naszej kadrze znajdziecie Państwo również instruktorów z wykształceniem pedagogicznym.

Szkoła Tenisa Active to także doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego od nauki i pracy. Organizujemy rodzinne obozy tenisowe, a także wyjazdy firmowe połączone z nauką i grą w tenisa. Przy współpracy z doświadczonymi trenerami, wychowawcami i pedagogami oraz najlepszymi ośrodkami tenisowymi w kraju zapewniamy przemyślaną organizację, sportową przygodę i rodzinną atmosferę wypoczynku. Oprócz zajęć tenisowych organizujemy dla uczestników mnóstwo innych atrakcji łącząc aktywny wypoczynek z zabawą, szkoleniem i zdobywaniem różnych umiejętności sportowych.

Szkoła Tenisa Active to również możliwość zoorganizowania "Tenisowych Urodzin" na korcie. Urodzinowa Olimpiada Tenisowa czyli zawody sprawnościowe powiązane z tenisem - a po wysiłku fizycznym pyszny kort w kształcie kortu bądź piłki tenisowej!

Graj w tenisa razem z nami! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą treningów oraz obozów tenisowych na stronie ACTIVE TENIS.

SZKOLATENISA.WAW.PL © 2007. Projekt i realizacja: Proconnectia