Szkoła tenisa - Nauka gry w tenisa dla dzieci i dorosłych, treningi indywidualne i grupowe, obozy tenisowe, turnieje tenisowe.

 

Szkoła tenisa

Szkoła Tenisa ACTIVE działa od 2008 roku, jednak doświadczenie w prowadzeniu zajęć tenisowych jest o wiele dłuższe. Od tego czasu dzięki nam ponad 100 osób złapało tenisowego bakcyla. Wielu naszych uczniów nie wyobraża sobie tygodnia, a nawet dnia bez treningu tenisowego... Naszą pasją jest nie tylko gra w tenisa ale również trenowanie i wszystko co się z tym sportem wiąże. Swoje pierwsze kroki na korcie tenisowym stawiają u nas zarówno 4-latkowe jak i Ci urodzeni troszkę wcześniej. Na treningi zgłaszają się do nas osoby które jeszcze nigdy nie trzymały rakiety w ręku jak i Ci którzy grają w tenisa już od jakiegoś czasu.

Instruktorzy Szkoły Tenisa Active, jak i Ci współpracujący ze Szkołą posiadają nie tylko odpowiednie doświadczenie, wiedzę i podejście, ale również legitymują się licencjami instruktorskimi czy trenerskimi wydanymi przez Ministerstwo  ds. Sportu. Mając na uwadze również wychowanie dzieci, w naszej kadrze znajdziecie Państwo instruktorów z wykształceniem pedagogicznym.

Graj w tenisa razem z nami! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą treningów oraz obozów tenisowych na stronie ACTIVE TENIS.

SZKOLATENISA.WAW.PL © 2007. Projekt i realizacja: Proconnectia